MSM (Balení, 1 kg)

Dostupnost: 5 dní

Cena: 539 KčCena bez 15% DPH: 469 Kč

Umístění MSM (Balení, 1 kg)
 • Stiefel MSM pro klouby, svaly, šlachy, kůži a srst.

  MSM je aktivní sloučenina síry (methylsulfonylmethan), která pomáhá buněčnému metabolismu v celém organismu. Síra má centrální funkci pro buněčné zásobování kyslíkem a pomáhá mimo jiné např. regeneraci svalů, šlach a kloubů. MSM je lehce vstřebatelná, nejjednodušší sloučenina síry, která je přijímána organismem a nemusí být transformována složitými procesy látkové výměny.

  Obsahuje 99,99% ultra čistého methylsulfonylmethenu (MSM). MSM je biologickým zdrojem organicky vázané a tím metabolicky lehce dostupné síry, nezbytné k syntéze kolagenu. Ta podporuje obnovení a zachování správné funkce kloubů, chrupavek a kůže. Tento přírodní antioxidant může itišit bolest a otoky způsobené artrotickými změnami v kloubech. Velmi dobře působí také při hojení poškozené pokožky a podporuje růst nové srsti. Zejména u koní postižených letní vyrážkou je doporučován k zařazení do krmné dávky. Také u koní s problematickou rohovinou kopyt lze MSM jen doporučit.

  Pozn.: Vzhledem k možnému analgetickému účinku, který však nebyl vědecky prokázán, nepřetěžujte svého koně nadměrně v období podávání MSM.

  SLOŽENÍ: Methylsulfonylmetan 100%

  ANALYTICKÉ SLOŽKY: Síra 34%

  KRMNÝ NÁVOD: velký kůň: (600 kg): 10 – 20 g denně (1 kg vystačí na cca 50 dní)

                               malý kůň: 5 – 10 g denně.

  1 kávová lžička odpovídá cca. 5 g.

  Podobné k MSM (Balení, 1 kg)